O portalu KW.pl

 

Portal KW.pl – Kupuj Wszystko to nowoczesna platforma handlowa udostępniająca dla użytkowników zakupy indywidualne, grupowe oraz promocje nawet do -70%. Obecnie dostępne jest ponad 2 mln ofert od około 400 dostawców, a wartość towaru przekroczyła 750 mln zł. Oferty pochodzą od znanych i rozpoznawalnych marek jak Empik, Media Markt, Smyk, Bon Prix oraz przedsiębiorców dopiero rozwijających się, dlatego kupujący mają pewność, że dokonują transakcji o wysokim standardzie obsługi i bardzo dobrej jakości.

Atutem dla użytkowników jest możliwość dokonania sporych oszczędności. Korzystanie z promocji oraz porównywanie cen poszczególnych produktów pozwolą zaoszczędzić w miesiącu nawet 30% wydawanych dotychczas pieniędzy. W szerokiej ofercie KW.pl znajdują się produkty, począwszy od artykułów spożywczych po biżuterię, a na motoryzacji i elektronice kończąc. W odróżnieniu od wielu innych platform prezentowana jest pełna oferta dostawców, a nie tylko najpopularniejsze produkty. Na portalu znaleźć można setki różnych rabatów łącznie z ofertą popularnego ostatnio Groupona. Jest to ważne z punktu widzenia wymagającego klienta, który często poszukuje nowego lecz rzadkiego towaru. KW.pl pozwala szybko znaleźć wszystko w jednym miejscu, porównać ceny, zaoszczędzić pieniądze i czas.

Ważnym ogniwem KW.pl jest system ochrony kupujących. Poprzez weryfikację dostawców portal jest bezpieczny. Każdy dostawca, który chce zaistnieć w galerii KW jest weryfikowany. Sprawdzana jest jakość produktów i obsługi klienta, czas dostarczenia przesyłki oraz to ile działa na rynku. Jeżeli dostawca nie spełnia norm – jest eliminowany z portalu.