Dla Kupującego:

 

Ponad 2,5 mln markowych produktów

Oferty pochodzą od ponad 500 zweryfikowanych dostawców. Na KW znajdziesz takie marki jak: Empik, Media Markt, Smyk, Bon Prix i kilkaset innych. Każdy z dostawców udostępniający swoją ofertę na KW został zweryfikowany. Dlatego masz gwarancję, że oferty pochodzą od znanych i renomowanych dostawców.

 

Dowiaduj się o najlepszych promocjach

Codziennie nowe promocje i rabaty nawet do 70%. Pobieraj za darmo kody rabatowe. Specjalnie przygotowana strefa rabatów zawiera dostępne rabaty, promocje i zniżki od sklepów, które umieściły swoją ofertę na KW. Przed dokonaniem zakupów sprawdź ile możesz zaoszczędzić, gdzie dostaniesz bonus od kupna lub prezent za zakup.

 

Porównuj ceny i obserwuj ulubione oferty

Szukaj ofert w najlepszych cenach. Miesięcznie zaoszczędzisz nawet do 30%. Wpisz w wyszukiwarkę nazwę produktu, który Cię interesuje, wtedy porównując ceny wybierz najlepszą dla siebie. Interesujące CIę oferty możesz dodać do obserwowanych i w dowolnym momencie do nich powrócić.

 

Towar sprzedawany zawsze przez zweryfikowane firmy.

Otrzymujesz „Gwarancję Jakości” z racji tego, iż oferty na portalu pochodzą tylko od zweryfikowanych firm, masz 100% pewności, że produkt, który chcesz kupić jest oryginalny, a sprzedawca jest profesjonalistą. Jeżeli sprzedawca nie spełnia wymogów KW – jest eliminowany z portalu.


Dla Sprzedającego:

 

Innowacyjna możliwość importu i eksportu ofert ze wszystkich formatów (.xml,.csv).

Posiadając swój sklep internetowy masz możliwość masowego importu oraz eksportu swoich produktów bezpośrednio ze swojego sklepu na portal oraz z portalu na sklep. Dzięki temu zaoszczędzisz sporo czasu na wystawianiu ofert.

 

Niskie koszty wystawienia i obsługi ofert.

Tanie wystawianie ofert to nasza domena. U nas nie znajdziesz czegoś takiego jak: „wystawianie na kredyt”, kiedy po wystawieniu oferty jesteś przerażony, że masz „-X” należności do zapłacenia i to w określonym terminie. Nic podobnego nie ma na KW.pl. Nasza dewiza dotycząca wystawiania ofert: „Za ile doładujesz za tyle wystawiasz, wedle własnych potrzeb”. Swoje konto doładujesz błyskawicznie poprzez serwis płatności on-line.

 

Stały adres strony sprzedającego to lepsze pozycjonowanie w wyszukiwarkach i katalogach.

Wraz z kontem otrzymasz własną stronę z indywidualnym adresem. Co to oznacza? Będziesz mógł pozycjonować swoją stronę na KW, a dzięki temu możesz budować swoją markę i zdobywać nowych klientów.

 

Profesjonalna obsługa techniczna.

Korzystając z usług portalu KW.pl otrzymujesz gwarancję profesjonalnej pomocy technicznej, która jest dostępna na każde Twoje pytanie pod adresem e-mail, a także na kanale Youtube.pl/portalkwpl.